Витончений вінок-підсвічник на вікно

3

13 грудня в католицьких і протестантських країнах відзначають День святої Люсії, хоча це свято зазвичай асоціюється зі Скандинавією. Переказ свідчить, що свята Люсія таємно приносила в їжу в печери, де ховалися переслідувані християни. Щоб звільнити обидві руки для ноші, вона прикріплювала гарячі скіпки або свічки до обруча на голові. Звідси і відбулася традиція обирати і коронувати дівчинку або дівчину «Люсію», яку наряджають в біле плаття і надягають вінок із палаючих свічок, після чого починається урочистий хід дітей та молоді. Сьогоднішній проект натхненний якраз цим святом. Пропонуємо майстер-клас як зробити своїми руками витончений, ніжний і витончений вінок-підсвічник, який можна вішати на вікно.

Для роботи знадобляться такі матеріали:

  • металеве кільце діаметром 20-30 см;
  • підсвічник на кліпсі;
  • свіжі гілочки зелені;
  • тонка дріт;
  • ремінець з шкіри;
  • ножиці.

Майстер-клас як зробити вінок-підсвічники своїми руками

⇒ Крок 1

У проекті використані гілочки евкаліпта, але в наших широтах свіжий евкаліпт знайти складно, тому можна використати гілки будь-яких рослин: розмарину, м’яти, верби, туї, ялини тощо Відріжте невеликі гілочки, якщо необхідно.

⇒ Крок 2

Відріжте кілька шматків тонкого дроту довжиною 5-8 див

⇒ Крок 3

Прикладіть зелені гілочки до нижньої частини кільця корінням до центру. Кожну гілочку прикріпіть дротом у підстави та у вершини.

⇒ Крок 4

Продовжуйте прикріплювати гілки до нижньої частини кільця. Намагайтеся заховати дріт під листям.

⇒ Крок 5

У проекті використано підсвічник на кліпсі. Якщо ви такий не знайшли, спробуйте дротом прикріпити по центру кільця якийсь інший маленький свічник і замаскувати місце кріплення гілками.

⇒ Крок 6

Щоб вішати вінок-підсвічник, прив’яжіть стрічку, тасьму або шкіряний шнурок.

Готово!

Увага! Вінок-підсвічник є більше декоративним, тому якщо ви вирішили запалити свічку, ні в якому разі не залишайте її без нагляду, інакше є ризик виникнення пожежі.

Джерело: homedit.com