Приставний столик — овечка Salvador Dali

3

Приставний столик Xai — унікальний предмет меблів, єдиний у своєму роді, виконаний в унікальному стилі. Стіл виглядає в точності як мила пухнаста овечка, що дуже актуально в 2015 році Вівці (Кози). Стіл — твір іспанця Oscar Tusquets Blanca, який є архітектором за фахом, дизайнером і художником за покликанням, а також талановитим письменником. Приставний столик входить в серію меблів, яка присвячена великому художнику Сальвадору Дали. Звідси таке незвичайне поєднання сюрреалізму, епатажу та екстравагантності. На створення саме цього ексклюзивного предмета меблів дизайнера надихнув малюнок Дали 1942 року, де була зображена овечка з телефоном на спині і висунутих з боку шухлядкою.

Приставний столик зроблений з опудала вівці. Дизайнер скористався послугами тієї ж таксидермической лабораторії, де часто бував і сам Дали за життя. Як це не жорстоко звучить, але для створення серії столиків на бойні було відібрано двадцять білих овець і одна чорна.

На спині овечки дизайнер розташував цілий лоток для вінтажного телефону, світильника або інших необхідних речей. Невеликий дерев’яний ящик з круглою ручкою ховається збоку. Копитця замінені бронзовими набалдашниками в стилі рококо.

В даний час всі столи — овечки виставлені в галереї Setba Foundation в Барселоні. Обмежена колекційна серія продається. Приставний столик з білої овечки можна придбати за € 36500, а от унікальний екземпляр з чорної — за € 72000. Вартість, звичайно, позамежна, але хіба може коштувати копійки шедевр меблевого мистецтва, гідний бути виставленим у найвідоміших галереях сучасного мистецтва?

Складно уявити собі такий предмет меблів десь у спальні або вітальні …

Фотографії: bdbarcelona