Зберігання прикрас своїми руками: 50 ідей-фотографій

3

Для своїх прикрас ви завжди можете купити спеціальну скриньку або підставку, але що якщо у вас безліч різної біжутерії — сережок, браслетів і кольє? Органайзери для прикрас своїми руками стануть відповіддю на вічне питання, як зберігати всі дрібнички так, щоб потім було легко знайти потрібну. Ми пропонуємо 50 ідей, які переконають Вас, що функціональне зберігання прикрас можна легко організувати своїми руками!

Зберігання прикрас на корковій дошці

Пробкова дошка для записок з кнопками — вже готовий настінний органайзер для біжутерії. Якщо підходящої дошки немає — зробіть її своїми руками з винних пробок.

Зберігання сережок з допомогою сітки, канви, мережив

Будь сітчастий матеріал відмінно підходить для зберігання сережок. По-перше, такий органайзер для прикрас дуже зручний — все сережки висять по парам і вам легко буде знайти потрібні. По-друге, органайзер для сережок виступає як самостійний оригінальний декор стіни. В якості основного матеріалу можна використовувати канву для вишивання, протимоскітну сітку дротяну сітку, перфорований металевий лист тощо. Помістіть сітку в багет або раму і повісьте на стіну. Навіть стара тенісна або ракетка бадмінтонна нагоді для цієї мети!

Зберігання прикрас на гачках

Кольє, намиста і браслети зручно вішати на різні гаки і штирі. Варіантів як оформити зберігання прикрас такого типу — маса. Можна вкрутити гачки в поличку або ящик, використовувати дверні ручки, штирі, цвяхи, пристосувати для органайзер карниз або вішалку для рушників.

Органайзер для прикрас з гілки

На прогулянці в парку або лісі зверніть увагу на повалені гілки дерева. З них можна зробити оригінальні підставки або вішалки для прикрас в еко стилі.

Органайзери для біжутерії з ящиків і коробок

Різні дерев’яні ящики та коробки можна використовувати не тільки в якості настільних шкатулок, але і як настінні органайзери для біжутерії. Візьміть відповідний ящик, прикрасьте його за бажанням, потім прибийте в ньому перегородки, вставте гачки, наклейте секцію сіточки для сережок, поставте коробочки для дрібних брошок або кілець.

Настільна підставка для прикрас своїми руками

Якщо Вам не подобається ідея зберігання прикрас на стіні, зробіть своїми руками настільну підставку для біжутерії. Можете просто взяти підставку для чашок, тертку або гілку дерева у вазоні і вішати на них прикраси. Можна зібрати підставку з водопровідних труб, зробити зі старих CD дисків, тарілок або пластикових пляшок, а також використовувати картонні рулони і пляшки в якості зберігання браслетів.

Зберігання прикрас на ланцюжку або мотузці

Сережки і намисто можна вішати на натягнуту на стіні або в рамі дріт, мотузочку, ланцюжок або шнур.

Настінний органайзер для прикрас з граблів

Дуже незвичайне застосування старих граблях!

 

Вішалки-плечики для прикрас

Звичайні дерев’яні плічка для одягу можна перетворити на зручні вішалки для прикрас і біжутерії. Угвинчені в плічка гачки додадуть місце для зберігання кольє і браслетів.

Зберігання прикрас в кишенях

Цікавий варіант — перетворити маленьке чорне плаття в органайзер для прикрас. Для цього потрібно нашити на сукню гачки для бус і ряди прозорих кишень для інших дрібних прикрас.