Подих весни: меблі з газоном

3

У зимову пору року багато хто з нас сумують за теплої погоди, ласкавому сонечку і зеленій траві. І так хочеться привнести в інтер’єр хоч трохи літнього настрою, наповненого яскравими живими фарбами. Меблі з газоном — один з варіантів. Grass (Трава) — назва нової колекції французького дизайнера Jean-Marc Attia зі студії Marron Rouge. У серію входять три види стільців: високий барний, стандартної висоти і низький табурет. Головною особливістю всіх є, як можна здогадатися з назви, трав’яне покриття сидінь.

Для довговічності використання і зручності в догляді дизайнер використав не справжню газонну траву, і синтетичну. Таке покриття використовують на футбольних полях і спортивних майданчиках по всьому світу. Щоб сидіти було м’яко і комфортно, основа під трав’яне покриття зроблена з піни. Краю сидіння затягнуті тканинним чохлом, а ніжки зроблені з дерева евкаліпта. Обробка деревини досить груба, фактично був знятий тільки верхній шар тонкої кори. Природна фактура і колір дерева тільки прикрашають стілець, роблячи його таким милим і живим. Крім того, в теплому приміщенні евкаліптове дерево видає легкий приємний аромат, до того ж, вельми корисний для здоров’я і очищення повітря в приміщенні.

Думаю, що це прекрасна ідея додати трохи природних штрихів домашнє простір і нагадати собі про прийдешню весну. Меблі з травою також відмінно підійде для використання на відкритому повітрі, на веранді або в саду. Щоб відпочинок на природі був максимально комфортним, заздалегідь виберіть і придбайте намет на http://tentart.com.ua/products/shatri , який захистить Вас від палючого сонця, дощу або комах.

Фотографії: lockerdome