Незвичайні столи своїми руками: 10 прикладів

3

Ідея журнального або обіднього столу дуже проста. Це, по суті, платформа на підставі. Якщо обідній стіл — за ним має бути зручно сидіти, якщо кавовий або журнальний досить того, що на нього можна буде поставити чашку і покласти якісь речі або журнали. Ви можете зробити абсолютно унікальний і незвичайний стіл з чого завгодно! Головне — розгледіти в непотрібному предмет його другу сутність і призначення! Отже, незвичайні столи своїми руками — в фотоподборке нижче!

Барабан

Мені якось і в голову не приходило, що великий барабан можна перетворити в стильний журнальний столик. Тим не менш, ось — прекрасний приклад цього! Скляна кругла стільниця встановлена над мембраною. По-перше, це необхідно для міцності столу, а по-друге, щоб не створювати шум. Столики з барабанів прекрасно впишуться в тематичні кафе і ресторанчики, сучасний інтер’єр будинку з музичними інструментами.

Вінілова платівка

Продовжуючи тему музичних інструментів… Цей компактний приставний столик зроблений з підставки для кімнатних рослин і вінілової платівки. Виглядає дуже стильно і легко, правда, на нього не рекомендується ставити важкі предмети.

Турбіна

У хід можуть йти і промислові об’єкти, наприклад, турбіна з лопатями. Якщо вам пощастило дістати десь турбіну в неробочому стані, зробіть з неї столик і прикрасьте сад, веранду або балкон.

Книги і журнали

Зазвичай стопки журналів зберігаються десь на полицях. Цей журнальний столик — справжня знахідка для того, хто ніяк не може розлучитися з колекцією улюблених старих журналів, але при цьому розуміє, що читати їх більше не буде.

Парта

Цей столик зроблений з каркаса старої дитячої парти. Стільниця теж вінтажна, але від іншого журнального столика.

Швейна машинка

А старі швейні машинки? Це просто знахідка для любителів кастомних меблів. Бабушкін «Зінгер» з литим металевим підставою стане справжньою прикрасою вітальні або передпокою.

Двері

Стара двері — досить поширений предмет, з якого багато роблять ексклюзивні обідні і кавові столи. Чим старше двері, тим більш цікавим може вийти стіл.

Тенісні ракетки

І, наостанок, столик з тенісних ракеток. Це ж треба було придумати!

Предмети меблів, зроблені своїми руками з любов’ю і натхненням, створюють тепло і затишок в інтер’єрі. Хоча якщо в приміщенні дуже холодно, ні один столик не врятує положення! Рекомендуємо заздалегідь задуматися про теплих підлогах — https://hot-floor.com