«Scape House»: будинок незвичайної форми

3

Архітектурна студія FORM/Kouichi Kimura Architects реалізувала проект сучасного будинку незвичайної форми, ніби хтось склав будівля з величезних брусків і кубиків. Оригінальна сімейна резиденція під назвою «Scape House» розташована на схилі пагорба в префектурі Сіга, Японія. З певної висоти відкриваються чудові види на озера і навколишній пейзаж, і саме ця особливість диктує настільки дивовижний дизайн будинку.

Для сім’ї, яка проживає в будинку, одним з важливих критеріїв було почуття самітності, незважаючи на досить щільну забудову навколо. Тому архітектори створили якусь подобу фортеці, де з вершини вежі видно великі простори, а стіни приховують населений район поруч. У зовнішній обробці, як і при будівництві фундаменту будинку, переважає бетон і металеві гофровані листи чорного і сірого кольору.

Компромісним рішенням між конфіденційністю і відкритістю дизайну стали віконні прорізи з ретельно продуманим розташуванням. Вікна різних форм і розмірів зроблені не тільки в стінах, але і на стелі. Ключові точки розташування дають можливість споглядати краєвиди, впускати достатню кількість денного світла, але при цьому приховувати від сусідів життя всередині будинку.

Незважаючи на те, що будинок незвичайної форми складається з окремих блоків, усередині практично непомітні їх з’єднання. Незвичайна планування створює враження лабіринту. Цікаві переходи, наскрізні отвори, маленькі куточки з’являються завдяки нагромадження величезних блоків. При цьому простір об’єднаний в єдине ціле, кожне приміщення ніби перетікає з попереднього.

Дизайн інтер’єру виконаний в стилі сучасного мінімалізму. Тільки саме необхідне для життя, ніяких зайвих декоративних елементів, речей або меблів. Втім, для Японії такий стиль інтер’єру – традиційний. Колірне рішення виконано переважно в нейтральних відтінках. В інтер’єрі кімнат переважають всі відтінки сірого, чорний і білий кольори. У деяких приміщеннях і підлога, і стіни виконані з полірованого бетону. В якості обробки і матеріалу для меблів використовується деревина приємного світло-коричневого відтінку, що гармонійно поєднується з внутрішнім простором, оживляючи його і додаючи в інтер’єр промені тепла.

У такому будинку незвичайної форми за строгою геометрією і сірими стінами ховається відокремлений сімейний комфорт і затишок в стилі японського мінімалізму.

Якщо Ви вирішили побудувати схожий будинок, довірте його будівництво професіоналів http://www.ssmontaz.ru/typeuslugi/fundament/Фотографії: form-kimura.com