Екобудинок з деревами «25 Green»

3

Зелений екодім «25 Green» в Турині, Італія, пустив коріння в асфальт в 2012 році. Ідея незвичайного проекту полягала в необхідності створити житловий комплекс з живими елементами фасаду, які б служили природними фільтрами від негативного впливу навколишнього середовища. Причому такий фасад покликаний пом’якшити перехід від внутрішнього до зовнішнього простору, розмив і пом’якшивши межі будівлі. Побудований за проектом архітектурної студії Luciano Pia, житловий комплекс розміщується на п’яти рівнях і пропонує в цілому 63 квартири.
Зелений багатоквартирний екобудинок живе, росте і змінюється завдяки великій кількості рослин, висаджених у просторі ємності, що більше нагадують залізні ванни. Тільки на широких терасах ростуть понад 150 кущів і дерев, а у внутрішньому дворику — ще 50. І це не декоративні невеликі квіточки, висота кожного примірника варіюється від 2,5 до 8 метрів! Завдяки великій кількості хвойних вічнозелених видів, екобудинок буде зеленіти і в зимовий час року.

Зелень створює відмінний мікроклімат житлового комплексу, очищаючи повітря від шкідливих речовин і наповнюючи його киснем. У спеку крони дерев захищають будівлю від спеки, а також служать чудовим звуковим бар’єром, знижуючи рівень шуму з вулиці. Рослини підібрані з урахуванням усіх покладених на них функцій, крім того, враховувалася і естетична складова. На терасах розташований справжній ботанічний сад, де представлені десятки видів флори!

Каркас екобудинки, виконаний із сталевих балок, включає в себе дизайнерські опори у вигляді гіллястого стовбура дерева. Дерев’яний настил на терасах і обшивка стін переплітаються з рослинністю, створюючи унікальний дизайн в еко-стилі. У дворику навіть є справжній ставок з річечкою! Розслабляючий живий оазис у центрі міської пустелі…

Жити в екодома, побудованому з натуральних матеріалів — одне задоволення і безсумнівна користь для самопочуття! Тому будівництво дерев’яних будинків стає все більш популярним останнім часом. Звертайтеся до професіоналів http://findom-spb.ru/stroitelstvo-domov-iz-dereva !