Діжки для кімнатних рослин своїми руками за 10 хвилин

3

Я довго шукала в магазинах незвичайні вазони для кімнатних рослин, які б ідеально підходили до мого комоду в стилі шеббі-шик. Звичайно, нічого підходящого в моєму ціновому діапазоні знайдено не було. Тому само собою напросилося рішення — зробити діжки для кімнатних рослин своїми руками з підручних матеріалів. Весь процес зайняв у мене всього 10 хвилин, до того ж, будинки виявилися всі необхідні матеріали.

Я в захваті від мого старого пошарпаного комода, тому хотілося б поставити на стільницю відповідні кімнатні рослини, які перегукувалися з декоративними ручками-ананасами.

Отже, мені знадобилося:

  • три жерстяні банки (від дитячого харчування, наприклад);
  • балончик з золотистою фарбою;
  • молоток.

Діжки для кімнатних рослин в стилі шеббі-шик

⇒ Крок 1. Щоб надати банкам злегка пом’ятий і потертий вигляд, візьміть молоток і акуратно побийте їх з різних сторін. Тільки не захоплюйтеся, будь ласка! У банки повинні поміститися вазони з кімнатними рослинами. Якщо ви перестаралися, спробуйте випрямити зсередини.

⇒ Крок 2. Після того, як ви додали банками пошарпаний життям вигляд, візьміть балончик з фарбою і повністю фарбуйте банки. Зсередини теж.

⇒ Крок 3. Після того, як банки висохли, просто поставте в низ вазони з суккулентами, кактусами або іншими кімнатними рослинами.

Такі діжки для кімнатних рослин добре підійдуть для інтер’єру з елементами еклектики, шеббі-шику, лофту, індастріалу та інших сучасних і трохи грубуватих напрямків у дизайні. Не обов’язково використовувати саме золоту фарбу. Якщо в інтер’єрі присутні хромовані, мідні або латунні елементи, то і банки можна фарбувати у відповідний колір.