Плитка, яка змінює колір від температури

3

Компанія Moving Color (Мінливий Колір) спеціалізується на виробництві матеріалів з термохромным пігментом, завдяки яким покриття змінює свій колір від дії температури. Основний продукт — це плитка міняє колір. У широкому асортименті продукції є безліч оригінальних і цікавих варіантів плитки різного дизайну і фактури, якій можна декорувати підлога, стеля, стіни і інші поверхні, наприклад, столи і каміни.

Плитка з термохромным покриттям Northern Lights дійсно нагадує приголомшливе явище природи, часто спостерігається в північних широтах — Північне сяйво. При звичайній кімнатній температурі близько 20°С плитка має однотонний забарвлення, наприклад, чорний або червоний. Але коли температури поверхні змінюється під впливом гарячої води або опалення, її колір поступово змінюється, утворюючи живі динамічні образи. У ванній або сауні плитка міняє колір, буде виглядати дуже ефектно. Хоча якщо таке незвичайне рішення здасться дуже сміливим, завжди можна зупинити свій вибір на традиційній керамічній плитці, наприклад, Atlas Concorde від http://www.artreality.ru/catalog/atlas_concorde.html

Плитка Moving Color буде змінювати колір і від тепла людського тіла. Тому її застосування для підлогового покриття може також стати відмінним декоративним прийомом в інтер’єрі.

Таку термоплитку виправдано використовувати в місцях, де присутня будь-яка зміна температури поверхні, наприклад, біля каміна або обігрівача. Вид плавно мінливих відтінків плитки буде зачаровувати не менш палаючого вогню у каміні.

Навіть обідній стіл з термохромным пігментом буде постійно змінювати забарвлення від гарячих страв і склянок з холодними напоями.

У нашому житті так багато постійних і передбачуваних речей, так нехай хоч щось в інтер’єрі вашого будинку постійно змінюється і динамічно перетворює простір! Плитка міняє колір — відмінне рішення для рухливих і динамічних людей.

Фотографії: movingcolor.net